סנדלי שורש לנשים | אורבן עור

  אנחנו מכירים אותך טוב טוב ולכן יודעים שיש ימים שבהם בא לך להסתובב בנוחות, בלי לוותר על הלוק. אז כדי להבטיח שיהיה לך ממש נעים - ושגם תיראי מהממת תוך כדי - לקחנו את סנדלי האורבן שלנו והוספנו להם רפידת עור זמש מיוחדת; מצד אחד, הרכות שלה מלטפת את הרגל ומהצד השני, היא מונעת התפתחות של ריחות לא נעימים עקב הזעה. בקיצור, דגם האורבן עור שלנו הוא בול מה שאת צריכה כדי להעביר את היום שלך בכיף ובנינוחות.


  סנדלי שורש - אורבן עור נשים
  הגדל
  תיאור
  טכנולוגיה

  כל החלקים בסנדלי האורבן עור שלנו מתאפיינים באיכות הבלתי מתפשרת של שורש ויחד עם זאת – אנחנו ממליצים שלא לצאת איתם למסלולי טיול קשים. במקום, קחי אותם על הרגליים ליום קיצי ארוך, טוסי איתם לטיול אורבני בחו"ל, או קחי אותם במוצ'ילה, במזוודה או בתרמיל כדי להתאוורר איתם בערב שאחרי יום ארוך במכינה, בצבא, או בטיול.

  דגם האורבן עור לנשים מגיע בצבעים ובמידות הבאות:

  קנבס: מידה 36-42

  מלאנג' ירוק: 36-42

  סגול לילך: 36-42


  טכנולוגיית סנדלים

   X-STRAP

  מערכת רצועות ייחודית עם 6 נקודות עגינה בסוליה. רצועת העקב ורצועת שורש כף הרגל אינן תלויות האחת בשנייה, ומעניקות לרגל אחיזה מושלמת.

    ™A.R.T1 טכנולוגיית גומי מתקדמת (Advanced Rubber Technology)

  ייחודי לשורש: תרכובת גומי מיוחדת לרפידה, החלק שבא במגע עם כף הרגל בסנדל. שימוש ברפידת גומי מ A.R.T1 משפר את אחיזת הרגל בתוך הסנדל ומשפר את אוורור כף הרגל ובכך מפחית את ההזעה בה. בתרכובת משולב מרכיב אנטי בקטריאלי, המונע ריחות לא נעימים.

  A.R.T2™
  תרכובת גומי מקורית של שורש לסוליה התחתונה. סוליה דביקה בעלת חיכוך גבוה שאינה מכתימה ואינה מחליקה אפילו בתנאי רטיבות. בעלת התנגדות שחיקה גבוהה.

  A.R.T3™
  נוסחת מדרך מקורית המורכבת מעור זמש, שעם טבעי וגומי מוקצף. לגומי המוקצף יש תכונות של בלימת זעזועים לאורך זמן, השעם נועד להפחית משקל, והחיבור של העור שנעשה בתהליך מיוחד, מפחית את השימוש בדבקים.

  A.R.T4™
  מדרך EVA עשירה בגומי. המדרך עובר שיוף על מנת להשאיר את ה- microspores פתוחים על-גבי השטח, לשיפור האוורור של כף הרגל. בתהליך ייצור הרפידה משולב רכיב אנטי בקטריאלי שמונע התפתחות ריחות לא נעימים.

   רפידה אנטי בקטריאלית

  חומר המונע גדילת בקטריות משולב בתרכובות החומרים מהם אנחנו מייצרים את הרפידות בסנדלים.
  החומר נשאר פעיל לאורך כל חיי הסנדל ומונע היווצרות ריחות לא נעימים.

  תכונות הסנדלים

   רצועות ייבוש מהיר רכות

  הרצועות שלנו ארוגות מחוטי פוליפרופילן. אנו משתמשים באריגה טובולרית על מנת לייצר רצועה רכה ועמידה לאורך זמן. רצועה עשויה פוליפרופילן מתייבשת פי שתיים יותר מהר מרצועות ניילון/פוליאסטר רגילות, הנפוצות יותר.

   ID™ Number

  מתוך כוונה לייצר סנדלים באיכות גבוהה במיוחד, לכל סנדל יש מספר מזהה ייחודי (מופיע על גבי תווית התפורה על הסנדל). דבר זה מאפשר עקיבות מלאה כדי לשקף את קפדנותנו בנושא איכות המוצרים והיכולת לבחון ולנהל כל בעיה שעלולה להתעורר.

   קל משקל

  סנדלים מדהימים קלי משקל המספקים הרגשת נוחות ללא תחרות כשנועלים אותם.

    שקית נשיאת סנדלים אקו-לוגית

  אריזה חכמה הניתנת לשימוש חוזר, אידיאלי לנשיאת סנדלים מלוכלכים או רטובים. או כל דבר אחר.

  • קנבס קנבס
  • מלאנג' ירוק מלאנג' ירוק