סנדלי שורש לנשים | אורבן | עודפים

  • מיוצר בישראל

 אז את לא עושה טרקים עם סנדלים? לא כובשת איתם פסגות? אבל רוצה סנדל נח ללכת איתו כל היום?
יש לנו את הסנדל בשבילך! לקחנו את הקלאסי, קילפנו לו כמה גרמים טובים ונתנו לא צבעים שהוא עוד לא הכיר!

סנדלי אורבן נשים
הגדל
תיאור
טכנולוגיה


סנדלי אורבן נשים

מידות: 36-42

(משקל מידה 38 - 307 גרם לזוג)


סנדלי האורבן מגיעים בשלל צבעים, כשהרצועות, הצמדנים, הטבעות והסוליות מחליפים צבעים באקסטזה של חופשת שיחרור, אך לא מתפשרים על האיכות שלהם.
הסוליות עשויות חומר מוקצף, שגורם לסנדל להיות קל הרבה יותר, אך עדיין שומר על התכונות החשובות של עמידות בשחיקה ואחיזת קרקע.
הסנדל אינו מומלץ לטירוק, אבל בהחלט למי שהולך בנעליים במשך היום וסוחב במוצ'ילה סנדלים כדי להתאוורר בערב, או למי שמתפנק על טיול אכסניות בבירות אירופה בקיץ או סתם אם בא למישהו להתחדש בצבעוניות לקיץ.

טכנולוגיית סנדלים

 X-STRAP

מערכת רצועות ייחודית עם 6 נקודות עגינה בסוליה. רצועת העקב ורצועת שורש כף הרגל אינן תלויות האחת בשנייה, ומעניקות לרגל אחיזה מושלמת.

  ™A.R.T1 טכנולוגיית גומי מתקדמת (Advanced Rubber Technology)

ייחודי לשורש: תרכובת גומי מיוחדת לרפידה, החלק שבא במגע עם כף הרגל בסנדל. שימוש ברפידת גומי מ A.R.T1 משפר את אחיזת הרגל בתוך הסנדל ומשפר את אוורור כף הרגל ובכך מפחית את ההזעה בה. בתרכובת משולב מרכיב אנטי בקטריאלי, המונע ריחות לא נעימים.

A.R.T2™
תרכובת גומי מקורית של שורש לסוליה התחתונה. סוליה דביקה בעלת חיכוך גבוה שאינה מכתימה ואינה מחליקה אפילו בתנאי רטיבות. בעלת התנגדות שחיקה גבוהה.

A.R.T3™
נוסחת מדרך מקורית המורכבת מעור זמש, שעם טבעי וגומי מוקצף. לגומי המוקצף יש תכונות של בלימת זעזועים לאורך זמן, השעם נועד להפחית משקל, והחיבור של העור שנעשה בתהליך מיוחד, מפחית את השימוש בדבקים.

A.R.T4™
מדרך EVA עשירה בגומי. המדרך עובר שיוף על מנת להשאיר את ה- microspores פתוחים על-גבי השטח, לשיפור האוורור של כף הרגל. בתהליך ייצור הרפידה משולב רכיב אנטי בקטריאלי שמונע התפתחות ריחות לא נעימים.

 רפידה אנטי בקטריאלית

חומר המונע גדילת בקטריות משולב בתרכובות החומרים מהם אנחנו מייצרים את הרפידות בסנדלים.
החומר נשאר פעיל לאורך כל חיי הסנדל ומונע היווצרות ריחות לא נעימים.

תכונות הסנדלים

 רצועות ייבוש מהיר רכות

הרצועות שלנו ארוגות מחוטי פוליפרופילן. אנו משתמשים באריגה טובולרית על מנת לייצר רצועה רכה ועמידה לאורך זמן. רצועה עשויה פוליפרופילן מתייבשת פי שתיים יותר מהר מרצועות ניילון/פוליאסטר רגילות, הנפוצות יותר.

 ID™ Number

מתוך כוונה לייצר סנדלים באיכות גבוהה במיוחד, לכל סנדל יש מספר מזהה ייחודי (מופיע על גבי תווית התפורה על הסנדל). דבר זה מאפשר עקיבות מלאה כדי לשקף את קפדנותנו בנושא איכות המוצרים והיכולת לבחון ולנהל כל בעיה שעלולה להתעורר.

 קל משקל

סנדלים מדהימים קלי משקל המספקים הרגשת נוחות ללא תחרות כשנועלים אותם.

  שקית נשיאת סנדלים אקו-לוגית

אריזה חכמה הניתנת לשימוש חוזר, אידיאלי לנשיאת סנדלים מלוכלכים או רטובים. או כל דבר אחר.

  • חום אדמה חום אדמה
  • כחול ים כחול ים
  • כתום שקיעה - טורכיז כתום שקיעה - טורכיז
  • כתום שקיעה - אפור כתום שקיעה - אפור
₪181.30 במחיר מופחת!

-30%

₪259.00