סנדלי שורש לגברים | אורבן | עודפים

  • מיוצר בישראל

אתה פחות בעניין של טרקים כרגע ויותר בעניין של נוחות חסרת פשרות? הגעת למקום הנכון: סנדלי האורבן שלנו הם מה שנולד כשלקחנו את הסנדל הקלאסי שלנו, קילפנו לו כמה גרמים טובים ונתנו לו צבעים חדשים. במילים אחרות, מדובר בזוג הסנדלים המושלם ליום יום – באחריות (יצרן. של שנתיים).

סנדלי אורבן גברים
הגדל
תיאור
מידע טכני
טכנולוגיה


סנדלי אורבן גברים

מידות: 36-47

(משקל מידה 42 - 384 גרם לזוג)

סנדלי האורבן שלנו מגיעים בהמון צבעים שונים, כשהרצועות, הצמדנים, הטבעות והסוליות מחליפים צבעים באקסטזה של חופשה שווה, או קיץ כיפי במיוחד. גם המשקל הקל של האורבן, שמתאפשר הודות לסוליות שעשויות מחומר מוקצף, הופך אותם לחגיגה.

כל החלקים בסנדל האורבן מתאפיינים באיכות הבלתי מתפשרת של שורש ויחד עם זאת – אנחנו ממליצים שלא לצאת איתו למסלולי טיול קשים. במקום, קח אותם על הרגליים ליום קיצי ארוך, טוס איתם לטיול אורבני בחו"ל, או קח אותם במוצ'ילה, במזוודה או בתרמיל כדי להתאוורר איתם בערב שאחרי יום ארוך במכינה, בצבא, או בטיול.

אם אינך יכול לפתוח קבצי PDF תוכנת אדובי אקרובט (בחינם.)

טכנולוגיית סנדלים

 X-STRAP

מערכת רצועות ייחודית עם 6 נקודות עגינה בסוליה. רצועת העקב ורצועת שורש כף הרגל אינן תלויות האחת בשנייה, ומעניקות לרגל אחיזה מושלמת.

  ™A.R.T1 טכנולוגיית גומי מתקדמת (Advanced Rubber Technology)

ייחודי לשורש: תרכובת גומי מיוחדת לרפידה, החלק שבא במגע עם כף הרגל בסנדל. שימוש ברפידת גומי מ A.R.T1 משפר את אחיזת הרגל בתוך הסנדל ומשפר את אוורור כף הרגל ובכך מפחית את ההזעה בה. בתרכובת משולב מרכיב אנטי בקטריאלי, המונע ריחות לא נעימים.

A.R.T2™
תרכובת גומי מקורית של שורש לסוליה התחתונה. סוליה דביקה בעלת חיכוך גבוה שאינה מכתימה ואינה מחליקה אפילו בתנאי רטיבות. בעלת התנגדות שחיקה גבוהה.

A.R.T3™
נוסחת מדרך מקורית המורכבת מעור זמש, שעם טבעי וגומי מוקצף. לגומי המוקצף יש תכונות של בלימת זעזועים לאורך זמן, השעם נועד להפחית משקל, והחיבור של העור שנעשה בתהליך מיוחד, מפחית את השימוש בדבקים.

A.R.T4™
מדרך EVA עשירה בגומי. המדרך עובר שיוף על מנת להשאיר את ה- microspores פתוחים על-גבי השטח, לשיפור האוורור של כף הרגל. בתהליך ייצור הרפידה משולב רכיב אנטי בקטריאלי שמונע התפתחות ריחות לא נעימים.

 רפידה אנטי בקטריאלית

חומר המונע גדילת בקטריות משולב בתרכובות החומרים מהם אנחנו מייצרים את הרפידות בסנדלים.
החומר נשאר פעיל לאורך כל חיי הסנדל ומונע היווצרות ריחות לא נעימים.

תכונות הסנדלים

 רצועות ייבוש מהיר רכות

הרצועות שלנו ארוגות מחוטי פוליפרופילן. אנו משתמשים באריגה טובולרית על מנת לייצר רצועה רכה ועמידה לאורך זמן. רצועה עשויה פוליפרופילן מתייבשת פי שתיים יותר מהר מרצועות ניילון/פוליאסטר רגילות, הנפוצות יותר.

 ID™ Number

מתוך כוונה לייצר סנדלים באיכות גבוהה במיוחד, לכל סנדל יש מספר מזהה ייחודי (מופיע על גבי תווית התפורה על הסנדל). דבר זה מאפשר עקיבות מלאה כדי לשקף את קפדנותנו בנושא איכות המוצרים והיכולת לבחון ולנהל כל בעיה שעלולה להתעורר.

 קל משקל

סנדלים מדהימים קלי משקל המספקים הרגשת נוחות ללא תחרות כשנועלים אותם.

  שקית נשיאת סנדלים אקו-לוגית

אריזה חכמה הניתנת לשימוש חוזר, אידיאלי לנשיאת סנדלים מלוכלכים או רטובים. או כל דבר אחר.

  • שחור שחור
  • אפור בטון אפור בטון
  • חום אדמה חום אדמה
  • כחול ים כחול ים
  • ירוק ירוק
₪181.30 במחיר מופחת!

-30%

₪259.00