סנדלי שורש לגברים | אורבן עור

  אנחנו מכירים אותך טוב טוב ולכן יודעים שאם יש משהו אחד שבחיים לא תוותר עליו זה הנוחות שלך לאורך היום. אז כדי להבטיח שיהיה לך ממש נוח - ושגם תיראה מעולה תוך כדי - פיתחנו את דגם האורבן עור; רפידת הזמש הייחודית מונעת התפתחות של ריחות לא נעימים וגם מפנקת את הרגליים עם מגע נעים ורך, כך שאתה תוכל להעביר על האורבן עור שלך יום שלם ועדיין להרגיש נוח.


  סנדל אורבן עור גברים
  הגדל
  תיאור
  טכנולוגיה

  סנדלי האורבן עור שלנו הם בדיוק מה שאתה צריך בשביל יום קיץ עירוני; המשקל הקל שלהם - שמתאפשר הודות לסוליות שעשויות מחומר מוקצף - יחד עם העיצוב הנקי, הופכים אותם לסנדלים המושלמים להעביר איתם את העונה החמה.

  כל החלקים בדגם מתאפיינים באיכות הבלתי מתפשרת של שורש ויחד עם זאת - אנחנו ממליצים שלא לצאת לצאת איתו למסלולי טיול קשים. במקום, קח אותם על הרגליים ליום קיצי וארוך, לך איתם למשרד, טוס איתם לטיול אורבני בחו"ל, או קח אותם במוצ'ילה או בתרמיל כדי להתאוורר בערב שאחרי יום ארוך בטיול, במכינה או בצבא.

  דגם אורבן עור לגברים מגיע במידות ובצבעים הבאים:

  חום אדמה/ירוק: מידה 36-47

  ירוק: מידה 36-47

  טכנולוגיית סנדלים

   X-STRAP

  מערכת רצועות ייחודית עם 6 נקודות עגינה בסוליה. רצועת העקב ורצועת שורש כף הרגל אינן תלויות האחת בשנייה, ומעניקות לרגל אחיזה מושלמת.

    ™A.R.T1 טכנולוגיית גומי מתקדמת (Advanced Rubber Technology)

  ייחודי לשורש: תרכובת גומי מיוחדת לרפידה, החלק שבא במגע עם כף הרגל בסנדל. שימוש ברפידת גומי מ A.R.T1 משפר את אחיזת הרגל בתוך הסנדל ומשפר את אוורור כף הרגל ובכך מפחית את ההזעה בה. בתרכובת משולב מרכיב אנטי בקטריאלי, המונע ריחות לא נעימים.

  A.R.T2™
  תרכובת גומי מקורית של שורש לסוליה התחתונה. סוליה דביקה בעלת חיכוך גבוה שאינה מכתימה ואינה מחליקה אפילו בתנאי רטיבות. בעלת התנגדות שחיקה גבוהה.

  A.R.T3™
  נוסחת מדרך מקורית המורכבת מעור זמש, שעם טבעי וגומי מוקצף. לגומי המוקצף יש תכונות של בלימת זעזועים לאורך זמן, השעם נועד להפחית משקל, והחיבור של העור שנעשה בתהליך מיוחד, מפחית את השימוש בדבקים.

  A.R.T4™
  מדרך EVA עשירה בגומי. המדרך עובר שיוף על מנת להשאיר את ה- microspores פתוחים על-גבי השטח, לשיפור האוורור של כף הרגל. בתהליך ייצור הרפידה משולב רכיב אנטי בקטריאלי שמונע התפתחות ריחות לא נעימים.

   רפידה אנטי בקטריאלית

  חומר המונע גדילת בקטריות משולב בתרכובות החומרים מהם אנחנו מייצרים את הרפידות בסנדלים.
  החומר נשאר פעיל לאורך כל חיי הסנדל ומונע היווצרות ריחות לא נעימים.

  תכונות הסנדלים

   רצועות ייבוש מהיר רכות

  הרצועות שלנו ארוגות מחוטי פוליפרופילן. אנו משתמשים באריגה טובולרית על מנת לייצר רצועה רכה ועמידה לאורך זמן. רצועה עשויה פוליפרופילן מתייבשת פי שתיים יותר מהר מרצועות ניילון/פוליאסטר רגילות, הנפוצות יותר.

   ID™ Number

  מתוך כוונה לייצר סנדלים באיכות גבוהה במיוחד, לכל סנדל יש מספר מזהה ייחודי (מופיע על גבי תווית התפורה על הסנדל). דבר זה מאפשר עקיבות מלאה כדי לשקף את קפדנותנו בנושא איכות המוצרים והיכולת לבחון ולנהל כל בעיה שעלולה להתעורר.

   קל משקל

  סנדלים מדהימים קלי משקל המספקים הרגשת נוחות ללא תחרות כשנועלים אותם.

    שקית נשיאת סנדלים אקו-לוגית

  אריזה חכמה הניתנת לשימוש חוזר, אידיאלי לנשיאת סנדלים מלוכלכים או רטובים. או כל דבר אחר.

  • חום ירוק חום ירוק
  • אורבן ירוק אורבן ירוק
  • כחול ים/אפור כחול ים/אפור