***שימו לב***
בעקבות נגיף הקורונה ודאגתנו לבריאות עובדי החברה וכלל אזרחי ישראל, מפעלי שורש עובדים במתכונת מצומצמת. זמני השילוח המעודכנים הינם 10-14 ימי עסקים ולא יתאפשר איסוף עצמי מחנות המפעל. ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמוד צור קשר. בריאות לכולם וכולנו תקווה שהימים הללו יחלפו במהרה.

סנדלי שורש לגברים | אורבן עור

  סנדלי האורבן עור שלנו הם בדיוק מה שאתה צריך בשביל יום קיץ עירוני; המשקל הקל שלהם - שמתאפשר הודות לסוליות שעשויות מחומר מוקצף - יחד עם העיצוב הנקי, הופכים אותם לסנדלים המושלמים להעביר איתם את העונה החמה.

  סנדלי אורבן עור לגברים
  הגדל
  תיאור

  אנחנו מכירים אותך טוב טוב ולכן יודעים שאם יש משהו אחד שבחיים לא תוותר עליו זה הנוחות שלך לאורך היום. אז כדי להבטיח שיהיה לך ממש נוח - ושגם תיראה מעולה תוך כדי - פיתחנו את דגם האורבן עור; רפידת הזמש הייחודית מונעת התפתחות של ריחות לא נעימים וגם מפנקת את הרגליים עם מגע נעים ורך, כך שאתה תוכל להעביר על האורבן עור שלך יום שלם ועדיין להרגיש נוח.

  כל החלקים בדגם מתאפיינים באיכות הבלתי מתפשרת של שורש ויחד עם זאת - אנחנו ממליצים שלא לצאת לצאת איתו למסלולי טיול קשים. במקום, קח אותם על הרגליים ליום קיצי וארוך, לך איתם למשרד, טוס איתם לטיול אורבני בחו"ל, או קח אותם במוצ'ילה או בתרמיל כדי להתאוורר בערב שאחרי יום ארוך בטיול, במכינה או בצבא.

  • חום חום
  • כחול ים/אפור כחול ים/אפור