***שימו לב***
בעקבות נגיף הקורונה ודאגתנו לבריאות עובדי החברה וכלל אזרחי ישראל, מפעלי שורש עובדים במתכונת מצומצמת. זמני השילוח המעודכנים הינם 10-14 ימי עסקים ולא יתאפשר איסוף עצמי מחנות המפעל. ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמוד צור קשר. בריאות לכולם וכולנו תקווה שהימים הללו יחלפו במהרה.

שלוקר שורש | ליקוויטנר פרו LIQUITAINER PRO

    אתם נמצאים על הקיאק ופחות בא לכם להיסחב עם מערכת שתייה נפרדת? שום בעיה: לקחנו את הליקוויטנר, בקבוק השתייה המהפכני שלנו, והפכנו אותו לחבר הכי טוב של הקיאקיסטים. באמצעות חיבור מתאם צינור עם שסתום, הליקוויטיינר הופך למערכת שתייה קטנה שמתיישבת בול בתוך הכיס הקדמי באפודת הציפה שלכם. מאחר וניתן לבצע התאמה אישית של אורך הצינור, פעולת השתייה הופכת קלה ונטולת מאמץ מתמיד. לרוויה!

    LIQUITAINER PRO | ליקוויטנר פרו
    הגדל
    תיאור
    בקבוק הליקוויטיינר שלנו עשוי מהיריעה התלת שכבתית של שורש. היריעה מיוצרת בטכנולוגיית ™Glass Like שמעניקה לה חלקות פני שטח ברמה דומה לזכוכית. התוצאה: מים בטעם של מים, ללא BPA וללא Phthalate. בנוסף, הליקוויטיינר עמיד בפני טמפרטורות קיצוניות (ממינוס 20 מעלות צלזיוס ועד 100 מעלות צלזיוס), כך שאתם יכולים להקפיא אותו או להכניס לתוכו מים רותחים. הליקוויטיינר פרו מגיע בנפח של 1 ליטר וניתן לכוונן את צינור השתייה לצורך התאמה אישית, כמודגם באיור: